Четвер, 29 Лютого 2024

РФ била по Києву балістичною ракетою з КНДР — ЗМІ

Estimated read time 1 min read

Київ також був цілю ударів РФ балістичними ракетами з КНДР.

КИЇВ24
Запуск ракети KN-23 Північної Кореї, фото з відкритих джерел

Під час однієї з нещодавніх ракетних атак РФ по Києву була випущена, як мінімум, одна північнокорейська балістична ракета. Її уламки були знайдені жителями столиці, повідомляє Defense Express.

На них видно доволі великий за розмірами уламок фюзеляжу. Він має доволі нехарактерне для російських ракет маркування, яке намагались стерти.

Нанесення на ракети великих серійних номерів характерне лише для КНДР, вказує видання. Й нанесеннями довгих чисел, скоріш за все, Пхеньян намагається зробити ілюзію величезної кількості таких ракет у своєму арсеналі. Водночас РФ взагалі не наносить серійні номери на ракети таким чином.

Вказується, що точно ідентифікувати уламки й сказати, чи була це KN-23, чи KN-24 наразі доволі складно. Бо після її збиття, уламки, скоріш за все, розкидано на достатньо значній території. Й, як й у випадку з ударом північнокорейської ракети по Харкову ідентифікація уламків ускладнюється банальною відсутністю інформації, бо до цього часу ці ракети з КНДР не полишали межі країни, окрім випадків, коли вони падали у море.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У Києві пройшов унікальний кар’єрний форум для ветеранів і членів їхніх сімей

Угорщина ратифікує вступ Швецїі у НАТО наприкінці зими — Столтенберг

You May Also Like: