Разумков пропонує відправляти депутатів на фронт на місяць

Estimated read time 1 min read

Народний депутат Дмитро Разумков пропонує по черзі групами відправляти нардепів на місяць на фронт на навчання.

Про це він сказав в ефірі Київ24.

За його словами, це допоможе депутатам краще зрозуміти потреби армії та приймати більш зважені рішення.

“Я думаю, з’явиться робота для народних депутатів за дорученням командира частини, у яку вони будуть відряджені на місяць. Для більшості депутатів – це десь далеко. Є депутати, які відвідують фронт, допомагають, по-іншому сприймають ці процеси. Є ті, хто виїхав на початку війни до “львівського котла”, там зараз і перебувають”, – сказав Разумков в ефірі КИЇВ24.

Ініціатива передбачає, що всі депутати-чоловіки до 60 років, а також жінки за бажанням, будуть відправлені на фронт на місяць.

Вони залишаться депутатами і не втрачатимуть своїх повноважень.

Місце дислокації буде визначено головою Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Разумков зазначає, що це не лише допоможе депутатам краще зрозуміти ситуацію на фронті, але й дасть їм можливість зробити свій внесок у оборону країни.

“Багато ініціатив щодо повернення доплат 30 тисяч, і вислугу років – місяць за три, і присвоєння молодших офіцерських звань тим, хто не має вищої освіти, ми привезли це з лінії фронту. Народним депутатам було б корисно провести на лінії фронту місяць, тоді вони б голосували по совісті за рішення на благо армії та народу. А не за ті рішення, які доводять їм з Офісу Президента”, – заявив Разумков.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора