Останні новини

Субота, 24 Лютого 2024

Раніше був у Нью-Йорку. Арестовича помітили на прогулянці у Монако

Estimated read time 1 min read

Колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича помітили в Монако. Раніше він був у США та розповідав, що поїхав туди на запрошення як «незалежний експерт з українського питання».

Kyiv Media
Олексій Арестович. Фото: Фейсбук

Відео з Арестовичем у Монако опублікувала «Українська правда».

Зазначається, що колишній радник ОП йшов з певним невідомим чоловіком поруч з казино «Монте-Карло». Арестович помітив, що його знімають та попередив, що за знімання загрожує кримінальне переслідування.

Нагадаємо, раніше сам Арестович підтвердив, що зараз живе у Нью-Йорку. Він казав, що приїхав до Сполучених Штатів Америки на запрошення як «незалежний експерт з українського питання». Чоловік не уточнив, на яких підставах виїхав, але запевнив, що законно.

Він заявив, що у США працює з -ами, представниками політичного та релігійного істеблішменту.

«Давайте так: у мене є тут кілька програм, у яких я брав участь. Ми знаємо, наскільки була проблематизована допомога Україні. Можна сказати, що моя діяльність мала певну дотичність до того, щоб Україні надали наступний транш допомоги», — сказав Арестович в інтерв’ю Анні Олицькій.

Раніше повідомляли, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України не надавало Олексію Арестовичу ані листів, ані будь-яких інших документів для виїзду за кордон.  Спецслужба попросила медіа ретельно перевіряти інформацію перед поширенням.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Київрада передала в оренду земельну ділянку на вулиці Круглоуніверситетській, 10: в чому унікальність

Вітаміни та мінерали для тварин. Німеччина передала гуманітарну допомогу Київському зоопарку

You May Also Like: