Неділя, 25 Лютого 2024

Рада ЄС продовжила економічні санкції проти Росії до 31 липня 2024 року

Estimated read time 1 min read

Рада Європейського Союзу продовжила на наступний пів року економічні санкції проти Росії, запроваджені за агресію проти України. Санкції продовжені до 31 липня 2024 року.

Kyiv Media
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на комюніке Ради ЄС.

Санкції продовжені на наступні шість місяців – до 31 липня 2024 року. Йдеться про всі економічні санкції, запроваджені ЄС проти Росії, починаючи з перших обмежень у липні 2014 року.

У комюніке наголосили, що ЄС вважає за потрібне зберігати усі санкції доти, доки Росія продовжує застосовувати силу і порушувати міжнародне право.

Санкції проти Росії включають заборону на експорт до Росії високотехнологічних товарів, а також обмеження на імпорт російської нафти та газу. Санкції також передбачають заморожування активів російських компаній та громадян.

Як відомо, ЄС готує нові санкції проти Росії та фінансову підтримку для Києва напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення РФ, намагаючись відновити зменшення обсягів західної допомоги Україні.

Пакет включає 13-й набір обмежень для юридичних і фізичних осіб, пов’язаних з повномасштабним вторгненням РФ в Україну у лютому 2022 року, а також довгоочікувану угоду про виділення Києву 50 млрд євро протягом наступних чотирьох років, частина з яких може бути виплачена одразу після укладення угоди. Ще 5 млрд євро військової допомоги на рік і рішення передати Україні прибутки, отримані від заморожених активів Росії, також є частиною загального набору заходів підтримки, — писала Financial Times.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Греція може надати Україні радянські системи ППО С-300

Угорщина готова підтримати допомогу Україні, але з умовами

You May Also Like: