Путіна чекають сюрпризи на полі бою в Україні — Нуланд дала прогноз

Estimated read time 1 min read

Російського диктатора Володимира Путіна чекають сюрпризи на полі бою, а Україна доб’ється дуже великих успіхів.

Такий прогноз озвучила заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд під час виступу на Софійській площі. 

На питання журналіста, чи дізналась Нуланд про плани Києва на полі бою, вона відповіла, що, на її думку, Україна доб’ється дуже великих успіхів.

Я маю сказати, що я залишаю сьогодні Київ із великою впевненістю в єдності та рішучості українського народу щодо 2024 року. Я також упевнена, що попри те, що Україна зміцнює свій захист, Путіна чекають сюрпризи на полі бою. І Україна доб’ється дуже великих успіхів, — наголосила Нуланд.

Заступниця державного секретаря США також заявила, що люди в Америці захоплюються протистоянням України проти Росії.

Американці розуміють і захоплюються тим дивом, якого Україна вже досягла, захищаючи себе від такої жахливої російської агресії. І ми також розуміємо, що трапиться, якщо ви не зможете не лишень виживати, а й процвітати. Отож я абсолютно впевнена, що це розуміння буде позначене і в рішенні конгресу на пропозицію президента Байдена, — сказала Нуланд.

За словами пані посла США в Україні Бріджит Брінк, вони з Вікторією Нуланд відвідали Центр реабілітації ветеранів.

Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну на всіх фронтах, у той час, як українці захищають свою територію від несправедливої російської війни, — зазначила Брінк.

Нагадаємо, сьогодні, 31 січня, заступниця державного секретаря США прибула до Києва. Це її другий візит в Україну: минулого разу Нуланд приїжджала в Київ на початку грудня 2022 року.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора