Президентка американської правозахисної організації Керрі Кеннеді відвідала Бучу

Estimated read time 1 min read

Президентка американської правозахисної організації Керрі Кеннеді відвідала Бучу на Київщині, де познайомилася з наслідками російської окупації. 

Про це у Telegram повідомляє Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Кеннеді, племінниця 35-го президента США Джона Кеннеді, прибула до Бучі з Вашингтону як президентка некомерційної правозахисної організації Robert F. Kennedy Human Rights, що займається захистом прав людини.

Міський голова Бучі Анатолій Федорук розповів, що іноземній гості показали наслідки російської окупації та численні воєнні злочини. Значну частину часу приділили цивільним полоненим, яких росіяни викрали та незаконно утримують на території РФ. Наразі підтверджено 76 бучанців.

Кеннеді відвідала Храм Святого Апостола Андрія Первозванного, вшанувала пам’ять невинно вбитих біля інсталяції 501-му загиблому бучанцю та побачила фотосвідчення військових злочинів.

“Нам важлива адвокація на міжнародній арені, аби кожен російський злочинець був покараний. Де б він не був, живий чи мертвий. Справедливість має бути відновлена. Тож скільки б часу це не зайняло, будемо робити все, аби військовий трибунал відбувся”, — зауважив Федорук.

Кеннеді заявила, що вона “шокована та вражена” тим, що побачила в Бучі. Вона також закликала світову спільноту притягнути до відповідальності російських воєнних злочинців.

Цей візит є ще одним підтвердженням того, що світ не забуває про трагедію Бучі та інші воєнні злочини, скоєні російськими військами в Україні.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора