П’ятниця, 23 Лютого 2024

Премʼєр Словаччини Роберт Фіцо прибув до України

Estimated read time 1 min read

Сьогодні, 24 січня, до Ужгорода прибув прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо для зустрічі з українським прем’єром Денисом Шмигалем.

КИЇВ24
Прем’єр Словаччини Роберт Фіцо прибув до Ужгорода і вже зустрічається з прем’єром Денисом Шмигалем. Фото: скриншот з відео

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Telegram.

Сьогодні в Ужгороді проводимо зустріч із Прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо.

Прем’єр зазначив, що на порядку денному — обговорення двосторонніх відносин між Україною та Словаччиною, а також підтримка європейських ініціатив.

Шмигаль наголосив, що розраховує на “конструктивний та практичний діалог”.

Нагадаємо, що вчора словацький прем’єр-міністр Роберт Фіцо виголосив чергову скандальну заяву про повномасштабне російське вторгнення в Україну.

Під час спілкування з журналістами Фіцо спитали, чому він зустрічатиметься з прем’єром України в Ужгороді, а не в Києві.

Коли журналіст пояснив, що в Києві прем’єр Словаччини міг би побачити наслідки війни на власні очі, той сказав: «А ви справді думаєте, що в Києві війна? Ви ж не серйозно, я сподіваюся… Там абсолютно нормальне життя. Навіщо мені їхати до Києва, коли я можу зустрітися з прем’єр-міністром в Ужгороді, я не бачу ніякої різниці.»

20 січня Роберт Фіцо анонсував свій візит до України. Під час візиту до України планується обговорення гуманітарної допомоги та заява про те, що Словаччина не буде допомагати Україні військово.

Фіцо також додав, що Словаччина поважає рішення України вступити до Європейського Союзу, але “вони повинні відповідати умовам”.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Хакери здійснили атаку на базу даних з російських супутників «Планєта»

Наслідки обстрілів у регіонах: у Харкові десятки приватних будинків залишилися без газу