Останні новини

Субота, 24 Лютого 2024

Позов України проти Росії: суд ООН не прийняв звинувачень щодо утисків кримських татар

Estimated read time 1 min read

Міжнародний суд ООН визнав, що Росія порушила деякі частини Конвенції ООН про запобігання фінансуванню тероризму. Однак, феміда не прийняла звинувачення щодо утисків кримських татар.

КИЇВ24
Тимчасово окупований Крим. Фото: відкриті джерела

Про це сказав британський журналіст, співробітник OOH (1994—2014) Богдан Нагайло в етері КИЇВ24. 

Крім того, у рішенні суду не йдеться про агресію РФ та окупацію українських територій. 

Там ще було дуже багато звинувачень України про українське населення у Криму та щодо кримських татар. І мене дуже розчарувало, що суд ООН не прийняв жодних з цих звинувачень.

Він зауважив, що суд ООН не врахував те, що у тимчасово окупованому Криму закривають українські школи, Меджліс — заборонений, а кримських татар-активістів переслідує та вбиває окупаційна влада півострова.

Вони кажуть, що це не є етнічна дискримінація, а це – суд вирішив, – що вони є противниками російського уряду та політики. Слухайте, дорогенькі, ви ніде не кажете у своїх висновках, текстах, що це агресія РФ, яка забрала, окупувала ті території. Тут є російське законодавство, яке декларує одне, а робить зовсім інше. Це така хитрість правників, щоб уникнути відповідальності. А для нас це був величезний удар.

Нагадаємо, йдеться про рішення у справі України проти Росії від 2017 року, в якій Україна звинувачує Росію у фінансуванні бойовиків у 2014 році та дискримінації багатоетнічної громади Криму після окупації цього українського регіону.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Golden Staff: чому бізнесу потрібно корпоративне навчання мов

Сплеск захворюваності. У трьох областях України перевищений епідемічний поріг через ГРВІ, грип і COVID-19

You May Also Like: