Неділя, 25 Лютого 2024

Понад 20 ракет під час останнього обстрілу зникли зовсім — експерт з питань авіації

Estimated read time 1 min read

Під час останнього обстрілу зовсім зникло понад 20 ракет. Перспективи дуже великі – відводити ракети від міст та стратегічних об’єктів стає дедалі легше.

КИЇВ24
Ракета ППО. Фото: Getty Images

Про це в етері КИЇВ24 розповів експерт з питань авіації, заступник директора української компанії виробників РЕБ Анатолій Храпчинський.

Бачимо зараз, що більше 20 ракет останній раз зникли зовсім. Бачимо також вцілілі Шахеди, які приземляються. Перспективи дуже великі – відводити ракети від міст та стратегічних об’єктів стає дедалі легше. Є власні розробки і системи, які об’єднуються в один комплекс. Ракета має на борту близько 4 систем, які коригують її політ. Можна впевнено сказати, що більшість з цих систем пригнічуються засобами РЕБ. Ракета може втрачати спроможність.

Нагадаємо, що сьогодні 28 січня вдень у південних областях була оголошена ракетна небезпека. Очевидці повідомляли про вибух над Дніпром та збиття ракети. У Дніпровському районі Дніпропетровської області підрозділом Повітряне командування “Схід” знищено керовану авіаційну ракету Х-59.

Також, 23 січня міністр оборони Ллойд Остін переконаний, що суверенна й безпечна Україна має вирішальне значення для глобальної безпеки. Остін закликав західних партнерів надавати Україні якомога більше засобів ППО.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

За останній тиждень силам оборони України вдалось ліквідувати понад 6 тис. окупантів

У росії залишається близько 900 високоточних далекобійних ракет — Ігнат