Четвер, 29 Лютого 2024

Половина дітей з Олешківського інтернату зникла на території Росії — Save Ukraine

Estimated read time 1 min read

За повідомленням юристки Благодійного фонду “Save Ukraine” Мирослави Харченко, з 86 дітей, які перебували в Олешківському інтернаті до його депортації на територію Росії, наразі відомо лише про 40.

КИЇВ24
Евакуація дітей, фото з відкритих джерел

З 86 дітей наразі відомо лише про приблизно 40. Про це в ефірі КИЇВ24 юристка Благодійного фонду “Save Ukraine” Мирослава Харченко.

Інтернат 5 разів змінював свою дислокацію. За словами Харченко, директор закладу, який співпрацює з окупантами, залишив частину дітей в інтернатах Краснодарського краю. Про долю решти дітей, а це більше половини від загальної кількості, нічого не відомо.

Відомо про 4 дітей, яких офіційно Україні вдалося забрати з Росії. Проте місцезнаходження та стан інших дітей залишається невідомим.

Ситуація з Олешківським інтернатом є лише одним із прикладів жорстокого поводження з українськими дітьми на окупованих територіях. Російські окупанти регулярно викрадають дітей та депортують їх до Росії. Ці дії є грубим порушенням міжнародного права та становлять загрозу життю та здоров’ю дітей.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Комісія з питань найменувань підтримала нові назви ще трьох скверів та трьох закладів освіти у Києві

Війська РФ атакували Херсон з авіації. Фото