Політолог Димов: спроби звільнити Залужного – це політичний тиск

Estimated read time 1 min read

Залужний не піде на домовленості з влади і не напише рапорт.

Політолог Валерій Димов в ефірі КИЇВ24 заявив, що спроби звільнити головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного – це не перша спроба.

За його словами, влада качає і дивиться на реакцію суспільства.

«Це не перша спроба відставити Залужного. Влада качає, вона дивиться насправді на реакцію суспільства. Я абсолютно переконаний, що генерал Залужний не піде на домовленості з такого роду пропозиціями, які йому хочуть надати. Він не напише рапорт. Ну і зрозуміло, що та людина, яка буде призначена, вона однозначно буде непопулярна у військах, просто повірте мені», – заявив Димов в ефірі КИЇВ24.

Він також зазначив, що вчорашня інформація про призначення нового головнокомандувача ЗСУ – це політтехнологія.

«Вчора була відкатана реакція, не перший раз. Зверніть увагу та сама Безугла пише про вже прізвище. Це політтехнологія. Я зараз маю обговорювати прізвище, ніби питання Залужним уже вирішено. Ми говоримо зараз з вами про це. Ми говоримо про те, що намагаються говорити про прізвище, хто буде призначений, ніби ситуація відбулася. Це політтехнологія. Вони так само й намагаються знайти ті обставини, як це легімітузувати, але це буд удар по ЗСУ. Будь-хто, хто візьме відповідальність та замінить головнокомандувача – буде в тіні Залужного», – додав Димов.

Він закликав владу припинити політичні тиски на ЗСУ та армію.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора