Південна Корея пригрозила КНДР відповіддю за нові випробування ракет

Estimated read time 1 min read

Південнокорейські військові заявили, що вони готові дати відповідь у разі потреби на будь-які північнокорейські провокації. Особливо на тлі напруженості через випробовування зброї Пхеньяном.

Про це повідомляє Yonhap News.

Нещодавно КНДР заявила, що випробувала керовану реактивну систему залпового вогню калібру 240 мм і систему балістичного контролю для розширення свого арсеналу.

Об’єднаний комітет начальників штабів (ОКНШ) заявив, що спільно зі Сполученими Штатами проаналізував їхні характеристики. Вони проконтролювали випробування стрільби Північної Кореї в режимі реального часу в неділю вдень.

Відомо, що КНДР провела випробування стрільби з реактивної системи залпового вогню в бік Жовтого моря з району поблизу західного портового міста Нампхо в неділю.

Представник ОКНШ полковник Лі Сун Чжун запевнив, що Південна Корея слідкує за діями КНДР і готова в будь-яку мить відреагувати на провокації.

Наші збройні сили підтримують позицію, здатну дати нездоланну відповідь на артилерійські провокації Північної Кореї, постійно відстежуючи розвиток її озброєнь і зміцнюючи наші можливості стримування і реагування.

Зі слів полковника, військові не одразу оприлюднили інформацію, оскільки ракетна установка не підпадає під рамки розкриття інформації, як зазначено в протоколі.

Зауважимо, що зазвичай ОКНШ розкриває інформацію про випробування балістичних ракет і великих озброєнь Північної Кореї.

За інформацією Yonhap News, 240-міліметрова система залпового вогню КНДР розгорнута поблизу кордону. Вона становить потенційну загрозу для столиці Південної Кореї. Останнє випробування було проведено всього за кілька днів до дня народження покійного лідера Кім Чен Іра.

Нагадаємо, що на початку лютого Північна Корея запустила кілька крилатих ракетбіля свого західного узбережжя, що стало четвертим випадком за тиждень, коли Пхеньян запустив такі ракети біля обох узбереж.

Після чого північнокорейський диктатор Кім Чен Ин закликав зміцнити військово-морські сили країни для «посилення підготовки до війни» й захисту морського суверенітету.

Окрім того, Північна Корея заявила про розробку керованих снарядів для реактивної системи залпового вогню і системи контролю польоту. Ця зброя може опинитися у Росії.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора