Неділя, 25 Лютого 2024

Підтримка України повинна бути серед ключових пріоритетів ЄС — президент Румунії

Estimated read time 1 min read

Подальша підтримка України повинна бути серед ключових пріоритетів Європейського союзу. Розширення блоку зробить «сім’ю» ще сильнішою.

КИЇВ24
Президент Румунії Клаус Йоганніс. Фото: Getty Images

Таку думку висловив президент Румунії Клаус Йоганніс під час під час виступу в рамках серії парламентських дебатів «Це Європа».

Він підкреслив важливість дій Євросоюзу, які засновані на єдності, солідарності, згуртованості, а також верховенстві права. Румунський лідер наголосив на тому, що подальша підтримка Києва повинна бути одним із ключових пріоритетів ЄС.

Ми повинні бути поруч з Україною та її народом, — заявив він, додавши, що захист демократії, територіальної цілісності та суверенітету, а також міжнародного порядку, не може бути предметом будь-якої «втоми від солідарності».

Зокрема Йогенніс відзначив, що розширення європейської сім’ї шляхом прийняття нових членів лише зміцнить ЄС, оскільки це є важливою частиною стратегічної відповіді на геополітичні події, а також ключовою інвестицією в тривалий мир, стабільність та демократію.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Влучання в будинок у Голосіївському районі: у школі поряд облаштували пункт допомоги — Кличко

Вистава нагадує, що війна триває і щодня хтось втрачає свій дім, — Ілля Мірошніченко про київську прем’єру балету «Д.І.М.»