Неділя, 25 Лютого 2024

Під час інтенсивних штурмів ми брали в полон переважно мобілізованих — «Привид»

Estimated read time 0 min read

Коли проходили інтенсивні штурми, українські військові брали в полон в основному мобілізованих, іноді були зеки та десант.

Київ Media
Ілюстративне зображення. Снайпер. Фото: відкриті джерела

Про це в етері Київ24 розповів командир взводу снайперів “Привиди” Президентської бригади Олександр “Привид”.

Коли були інтенсивні штурми, і наші військові брали полонених, то там переважно були мобілізовані, з’являлися деякі зеки і десантура була російська.

Командир зазначив, що снайперам важко виявити хто є хто, оскільки в тепловізорі всі виглядають однаковими.

На зараз, ми працюємо дистанційно, в приціл вони всі однакові. Якщо це тепловий сигнал, то ти бачиш тільки теплову сигнатуру. Щоб говорити хто воює, треба полонених брати, а снайпери цього не роблять.

Нагадаємо, що представник ГУР МО України Андрій Юсов зазначив, що внутрішній тиск у Росії зростає. Родичі російських окупантів все частіше ставлять запитання до влади про те, що з їхніми чоловіками, заради чого вони гинуть і яка взагалі офіційна інформація.

За його даними, українські офіційні структури регулярно проводять телефонні дзвінки родичам російських військовополонених, щоб повідомити їм про їхній стан здоров’я та місцезнаходження. Також родичі можуть отримати від українських структур інформацію про те, як відвідати своїх близьких.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Cтрілянина на кордоні Ізраїлю та Єгипту: ЦАГАЛ повідомила про поранених

Велика Британія готова до до «подальших військових дій» проти хуситів в Ємені — Сунак