Онлайн-шлюб та свідоцтво про розлучення: Федоров анонсував вісім нових послуг у «Дії»

Estimated read time 1 min read

Наразі у застосунку доступні 14 цифрових документів та більш ніж 30 сервісів, а на порталі – понад сотні послуг. До них додадуться ще 8.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Українці мають запит на нові послуги, тож команда “Дії” та Мінцифри впроваджує. Масштабуємо швидку та зручну взаємодію громадянина та держави — онлайн, без черг, бюрократії та корупції.

Розмитнення авто

Це сервіс, який зробить процес розмитнення прозорим та швидким, без будь-яких суб’єктивних рішень з боку митниці та людського фактора. Для розрахунку ціни враховуватимуть лише сталі характеристики, на які не може вплинути митник.

Онлайн-шлюб

Завдяки послузі українці зможуть одружуватися навіть не виходячи з дому. Чи навіть, якщо перебувають у різних містах зі своїми коханими.

Сервіси для ветеранів

Вони дозволять отримати онлайн-статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого захисника чи захисниці України.

Кабінет пацієнта і медичні пуші

Сервіс дозволить зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) через “Дію”, а потім вибрати лікаря та підписати декларацію. Крім того, повідомлення від ЕСОЗ надходитимуть ще й у “Дію”.

Відкритий код “Дії” 

Допоможе експортувати застосунок в інші країни та супроводжувати його інтеграцію. Крім того, дозволить IT-спільноті долучитися до аналізу коду й пропонувати зміни чи покращення.

Більше документів у застосунку.

Зокрема, тепер можна буде додати освітні атестати й дипломи, актові записи цивільного стану про народження, зміну імені, шлюб та розлучення. Окрім свідоцтва про народження дитини, у батьків відображатиметься і власне, а також дітей старших за 18 років.

“Дія”. Підпис для юридичних осіб.

Найзахищеніший електронний підпис стане доступний і для бізнесу. Це допоможе пришвидшити процеси та зробити прозорими дії підприємців.

“Дія” для партнерів.

Новий сценарій інтеграції, який дасть змогу партнерам авторизувати користувачів “Дії” з отриманням ПІБ, номера телефону і пошти.

Нагадаємо, що, починаючи з 27 грудня, українці, які мають житлові сертифікати як компенсацію за знищене майно, можуть використати їх для придбання нової домівки.

Для цього власникам сертифікатів потрібно оновити застосунок до останньої версії, відкрити у розділі “єВідновлення” вкладку “Сертифікати на житло” і забронювати кошти.

Протягом п’яти робочих днів має надійти підтвердження про те, що кошти заброньовані. Після цього є 30 днів, щоб оформити угоду купівлі-продажу.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора