Окупанти збільшать терор на ТОТ перед псевдовиборами Путіна — Федоров

Estimated read time 1 min read

Мешканцям тимчасово окупованих територій варто готуватися до збільшення російського терору перед псевдовиборами Путіна.

Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Мешканцям ТОТ треба готуватися до терору – на найближчі півтора місяця окупанти включають режим посиленої фільтрації для підготовки чергового фарсу під назвою “вибори”.

Міський голова попередив, що окупанти включають режим посиленої фільтрації. На вулицях посилено перевірятимуть документи й телефони.

Також, збільшаться обшуки й брехливі звинувачення в “тероризмі”, адже окупанти прагнуть “показувати кремлівському начальству свою роботу”

Окрім того, Федоров застеріг не довіряти пропаганді, яку на людей литимуть “в надії, що мешканці в ній захлинуться повірять в те, що “росія тут навсєгда””.

Загарбники називають це антитерористичними заходами, проте наші мешканці точно називають все своїми іменами: Росія – країна-терорист, а окупанти – вбивці.

Терор РФ на ТОТ

Нагадаємо, що начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна зазначила, що підготовка до так званого виборчого процесу президента РФ розпочнеться у понеділок, 29 січня. На ТОТ Запорізької області росіяни планують максимально спростити правила голосування.

Крім того, на 17 лютого окупанти запланували побудинковий обхід серед «виборців». Під час його проведення жителям Бердянська розповідатимуть як і де треба буде голосувати.

Імітація виборів російського диктатора Володимира Путіна відбудеться вже у березні.

Також, на окупованих територіях Херсонської області окупанти видають балони з газом, тим в кого немає центрального газопостачання. Проте умовою для отримання є наявність російського паспорта. 

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора