П’ятниця, 23 Лютого 2024

Окупанти планують залучити військових до псевдовиборів на ТОТ — ЦНС

Estimated read time 1 min read

Російські військові, які дислокуються наразі на тимчасово окупованих територіях й не залучені в бойових діях будуть залучені на псевдовиборах президента РФ.

КИЇВ24
Ілюстративне зображення. Вибори РФ. Фото: Getty Images

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Головною задачею кремля наразі є намагання “легалізувати” своє правління та політику нацизму. Для цього у рф грають у “виборчий процес” який продемонструвати понад 80% підтримки росіянами свого вождя владіміра путіна.

Зазначається, що на тимчасово окупованих територіях місцеві вже ігнорували “референдум” у 2022 році, та “вибори” гауляйтерів у 2023 році. Саме тому, Кремль приділяє особливу увагу імітації явки саме на ТОТ.

Тому всі військові, які не залучаються до бойових дій, але перебувають на ТОТ, мають подати заяву на голосування у березні аби наростити відвідуваність “виборчих дільниць”.

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ допомогти нам зірвати плани ворога й повідомляти скупчення таких “виборців”.

Нагадаємо, що вчора міський голова Мелітополя Іван Федоров заявив, що мешканцям тимчасово окупованих територій варто готуватися до збільшення російського терору перед псевдовиборами Путіна.

 Окупанти включають режим посиленої фільтрації. На вулицях посилено перевірятимуть документи й телефони.

Також, збільшаться обшуки й брехливі звинувачення в “тероризмі”, адже окупанти прагнуть “показувати кремлівському начальству свою роботу”

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Підприємства Київщини відновлюють роботу: які головні виклики

КНДР вчетверте за тиждень зкапустила крилаті ракети. Чим це загрожує

You May Also Like: