Субота, 24 Лютого 2024

Окупанти навчатимуть українських дітей на ТОТ збирати БпЛА

Estimated read time 1 min read

За даними національного спротиву, російські загарбники планують ввести на тимчасово окупованих територіях модуль технологій БпЛА на уроках праці.

КИЇВ24
Росармійці на тимчасово окупованих територіях. Фото з відкритих джерел

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У ЦНС повідомляють, що модуль буде присвячений вивченню технологій, особливостей конструкції та збирання безпілотних літальних апаратів (БпЛА) у військових цілях.

Також серед школярів вестимуть агітацію щодо подальшого навчання на технічних спеціальностях та роботи на військових заводах, – додають у спротиві.

Кремль розглядає управління БпЛА – як одну з ключових навичок при підготовці до військової служби. Росіяни мають намір залучити якомога більшу кількість молоді до своїх мілітарних структур та роботи на об’єктах воєнно-промислового комплексу. Таким чином ворог вкотре порушує міжнародне право й використовує цивільне населення у військових цілях.

Нагадаємо, раніше Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформувало, що росіяни погрозами заганяють до війська фермерів, які живуть на тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей. Так, у низці населених пунктів вони розіслали письмові вимоги по господарствах негайно стати на військовий облік усім чоловікам призовного віку.

Крім цього, загарбники мілітаризують підлітків на ТОТ. Так, У тимчасово окупованому Луганську росіяни створили «центр військово-спортивної підготовки» для підлітків. За даними ЦНС, таким чином студенти «коледжу» з 14 років будуть піддаватись промиванню мізків й проходити підготовку до військової служби в армії РФ.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Банкам Іраку заборонили проводити операції у доларах США. У чому причина

РФ не зможе озброїти нові резерви армії: ISW назвали проблеми російської «оборонки»

You May Also Like: