Обмін полоненими. Серед повернених, не було тих, чий обмін зірвався через Іл-76

Estimated read time 1 min read

Серед українських військовополонених, яких сьогодні обміняли, не було людей, які нібито перебували на літаку Іл-76. Росіяни стверджують, що вони загинули під час авіакатастрофи.

Про це розповів представник ГУР Андрій Юсов, передає «Голос Америки».

Росіяни стверджують, що 24 січня на збитому літаку Іл-76 перебували 65 українських полонених, які нібито загинули під час авіакатастрофи. Російські пропагандисти опублікували список цих людей.

А Координаційний штаб з питань поводження з полоненими своєю чергою підтвердив, що людей із цього списку дійсно планували обміняти 24 січня.

Проте, за словами представника ГУР, під час сьогоднішнього обміну, українців, які зазначались, як ті, що перебували на борту літака, не було.

Додому повернулися 207 українців: майже половина – захисники Маріуполя

Під час обміну військовополонених 31 січня вдалося звільнити 180 рядових і сержантів, 27 офіцерів, уточнив президент Володимир Зеленський.

Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя. Воїни Збройних Сил, Нацгвардії, підрозділів Держприкордонслужби та Нацполіції. 207 хлопців скоро будуть удома, з рідними. 207 родин уже щасливі. Впевнений: хлопці вже телефонують додому, вже почули найважливіші слова, — сказав він.

Президент зазначив, що це вже 50 обмін за час повномасштабної війни.

Загалом 3035 людей вдалося повернути. І ми зробимо все, щоб повернути кожного й кожну. Ми ні про кого не забули. По кожному прізвищу шукаємо, — сказав Зеленський.

Він подякував всій команді, яка веде роботу щодо обміну військовополонених, усім, хто допомагає.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора