Обмін полоненими. Росія продовжує утримувати ще понад 900 захисників Маріуполя

Estimated read time 1 min read

У російському полоні нині продовжують залишатися понад 900 захисників Маріуполя.

Про це написав командир 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» НГУ, підполковник Денис Прокопенко «Редіс».

Зокрема, він привітав обмін 207 українських військовослужбовців, який відбувся 31 січня.

Щасливий за кожного, хто здобув свободу, та бажаю якнайшвидшого відновлення. Щиро вітаю зі звільненням із ворожої неволі двох бійців 12-ї бригади «Азов» НГУ, які після розширення підрозділу «Азов» із полку до бригади, стали частиною нашої військової родини. Проте мою радість за їхнє повернення затьмарює, що рідні бійців, які тримали оборону Маріуполя у складі полку «Азов», знову не побачать у списках імена своїх близьких. За всі обміни з початку повномасштабного вторгнення лише кілька разів у них з’являлися імена моїх побратимів. Хоча минуло понад півтора роки від отримання наказу на припинення оборони Маріуполя

За його словами, «у російському полоні продовжують лишатися понад 900 азовців, які гідно тримали оборону Маріуполя та протягом 86 діб не давали противнику своєчасно перекинути сили та засоби, щоб розвивати успіх в напрямку Запоріжжя».

Прокопенко додав, що нині азовці ведуть важку боротьбу з окупантами в лісах Кремінної, знищують та беруть у полон російських військових і продовжують вірити, що відповідні структури докладають достатніх зусиль для звільнення українських героїв.

Нагадає, у середу, 31 січня, Україна провела найбільший за час повномасштабної війни обмін полоненими з Росією. Україна повернула 207 своїх громадян, серед яких 48 вважалися зниклими безвісти. Натомість Росія отримала 195 своїх окупантів.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора