Неділя, 25 Лютого 2024

НАТО: інформація про підготовку Німеччини до війни з РФ не є секретним розвідувальним аналізом

Estimated read time 1 min read

НАТО спростувала інформацію про підготовку Німеччини до можливого військового конфлікту з Росією. Зазначається, що опублікована раніше інформація є сценарієм навчання, а не секретним розвідувальним аналізом.

КИЇВ24
Генсек НАТО Єнс Столтенберг Фото: gettyimages

Чиновник НАТО Яніс Сартс повідомив, що сценарії навчання завжди являють собою уявну ситуацію для перевірки військових можливостей у тому чи іншому районі.

“Колись сценарії були повністю вигаданими з неіснуючими країнами та географічними регіонами”, – заявив він.

Однак тепер у НАТО стали використовувати наявні країни і географічні регіони для розробки сценаріїв навчання. Сартс підкреслив, що опублікована раніше інформація не є секретним розвідувальним аналізом, який прогнозує розвиток подальшої ситуації.

Представник Міноборони Німеччини також не став коментувати інформацію, опубліковану Bild. Він заявив, що розгляд різних сценаріїв – навіть якщо вони вкрай малоймовірні – є частиною повсякденної військової діяльності, особливо у сфері навчання.

Раніше видання Bild написало, що Бундесвер готується до гібридної російської атаки на східний фланг НАТО. Військовий конфлікт начебто може статися вже в лютому цього року.

Секретний сценарій бундесверу “Оборона Альянсу 2025” починається в лютому 2024 року. Росія запускає чергову хвилю мобілізації та призиває в армію ще 200 тисяч військовослужбовців.

Потім Кремль починає весняний наступ – спираючись на слабку підтримку Заходу в напрямку Києва, – який до червня 2024 року досягає великих успіхів і поступово відтісняє українську армію назад.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Президент Зеленський розпочав робочий візит до Швейцарії

Російські військові скинули вибухівку на жінку в Бериславі