Неділя, 25 Лютого 2024

Нагляд за товарами з України. Заступник міністра сільського господарства Польщі вирушив на КПП «Ягодин-Дорогуськ»

Estimated read time 1 min read

Заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзєйчак другий день поспіль вирушив наглядати за перевіркою сільськогосподарських товарів, які ввозять з України.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства сільського господарства і розвитку села Польщі.

Колодзєйчак заявив, що у неділю, 4 лютого їде з перевірками на КПП Ягодин-Дорогуськ, тоді як у суботу цілий день провів з перевірками у Грубешуві.

Сьогоднішній прикордонний контроль є результатом конкретних вказівок: нульова толерантність до будь-яких порушень. Я буду стояти на сторожі польських фермерів і виробництва польських продуктів харчування. Ніхто не матиме жодних сумнівів, що наш ринок добре захищений. Прем’єр-міністр Дональд Туск чітко дав зрозуміти: ніхто не повинен мати ані найменшого сумніву, що заборонені українські товари потрапляють до Польщі

Він також опублікував фото неякісної замороженої малини, яку розвернули на кордоні, супроводивши це коментарем, що висновком може бути тільки ембарго на українську заморожену малину, якої, за його словами, у 2023 році до Польщі ввезли понад 60 тисяч тонн.

Раніше повідомляли, що у Польщі 24 січня, відбувся загальнонаціональний протест фермерів проти імпорту агропродовольчої продукції з України та інших країн поза ЄС, які, як вони стверджують, не дотримуються стандартів Євросоюзу.

Крім того, Польща отримала відмову від Європейської комісії на своє прохання відновити тарифні квоти для деяких українських продуктів. Міністр з питань сільського господарства Польщі Чеслав Секерський підтвердив, що Єврокомісія готує проєкт постанови про продовження безмитної торгівлі з Україною до червня 2025 року.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Володимир Зеленський зустрівся з дітьми, які лікуються в Національному інституті раку в столиці

Байден переміг на праймериз у Північній Каролині. Що це означає для демократів у США