На Запорізькому напрямку РФ залучає малі та великі штурмові групи, ситуація складна — командир бригади «Сармат»

Estimated read time 1 min read

На разі на Запорізькому напрямку ситуація дуже тяжка, але контрольована. Противник намагається залучити малі та великі штурмові групи з технікою.

Про це в ефірі КИЇВ24 розповів командир 1-го батальйону бригади «Спартан» Сармат.

Постійні артилерійські обстріли та авіаційні нальоти. Техніку залучають 50 на 50. Бувають різні штурми. Наприклад вночі при залучені 20 військовослужбовців, залучена одна одиниця бронетехніки. Під ранок це можуть бути групи по 6-8 військовослужбовців, які намацують передній край нашої оборони й після цього планують більш масштабні штурмові дії.

Ситуація на українському фронті

Військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня, заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

Пізніше пресофіцер бригади «Червона калина» Микола Коваль заявив, що на Запорізькому напрямку росіяни атакують хаотично, то малими, то великими групами: «Ворог з усіх сил, що залишилися, намагається повернути втрачені території. Успіху росармія не має, тому що українські бригади ведуть активну оборону на Запорізькому напрямку».

Тим часом на Лимано-Куп’янському напрямку ворог накопичує особовий склад та техніку для нових атак. Тому оборонці чекають на нові провокації з боку РФ.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора