Четвер, 29 Лютого 2024

На тлі війни Росії проти України. Президент Румунії скличе засідання Найвищої ради національної оборони

Estimated read time 1 min read

Президент Румунії Клаус Йоганніс скликає засідання Найвищої ради національної оборони, щоб обговорити розвиток безпекової ситуації в Чорноморському регіоні на тлі війни Росії проти України та наслідки цієї агресії для Румунії. Воно має відбутися наступної середи, 21 лютого.

КИЇВ24
Президент Румунїі. Фото: Getty Images

Про це йдеться в повідомленні адміністрації президента Румунії, пише видання NewsMaker.

У відомстві заявили, що на засіданні Радбезу Йоганніс планує обговорити розвиток ситуації із безпекою у Чорноморському регіоні в контексті агресії Росії проти України та наслідки для Румунії, а також прогрес в галузі оборонного планування, зокрема реалізацію програм озброєння.

Рада безпеки Румунії розгляне також звіт про роботу Оперативної ради кібербезпеки у 2023 році, звіт Вищої ради національної оборони про виконану роботу у 2023 році та інші актуальні питання в галузі безпеки Румунії.

Раніше президент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що подальша підтримка України повинна бути серед ключових пріоритетів Європейського Союзу. Розширення блоку зробить «сім’ю» ще сильнішою. Він підкреслив важливість дій Євросоюзу, які засновані на єдності, солідарності, згуртованості, а також верховенстві права. Румунський лідер наголосив на тому, що подальша підтримка Києва повинна бути одним із ключових пріоритетів ЄС.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Сенат США підтримав пакет фінансової допомоги Україні. Які подальші кроки

Rallye Monte-Carlo Historique: кияни підняли український прапор на історичному ралі. ФОТО

You May Also Like: