Субота, 24 Лютого 2024

На суддю, яка ухвалила рішення у справі Катерини Гандзюк, намагаються тиснути — Юрчишин

Estimated read time 1 min read

Резонансна справа про вбивство активістки може бути програна в апеляції, пояснив народний обранець.

Kyiv Media
Судове засідання по справі вбивства Катерини Гандзюк. Фото: Фейсбук

Про це в ефірі КИЇВ24 повідомив народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин.

Саме тому, на його думку, суспільна увага до справ про тиск на журналістів, які влада намагається приховати, є дуже важливою.

Зараз фактично йде в апеляції справа Катерини Гандзюк. Ви пам’ятаєте, як ми всі раділи, що хоча б у цій гостро політичній справі вбивства херсонської активістки є вироки. Є шанси, якщо не буде суспільної уваги, ми можемо втратити результат у цій справі.

Нардеп натякнув, що справу можуть затягнути і закрити за термінами давності.

Зі спливом термінів чи якоюсь іншою ситуацією. На суддю, яка ухвалила рішення у справі Катерини Гандзюк, зараз намагаються тиснути. Також справа у Кагарлику. Таких справ є дуже багато. Тому дуже важлива суспільна увага. Будь-які намагання влади приховати чи не дати хід розслідуванню тиску на журналістів ми маємо жорстко присікати.

26 червня 2023 року суд ухвалив вирок замовникам вбивства Катерини Гандзюк. Майже п’ять років тому на молоду активістку здійснили напад в Херсоні та облили сірчаною кислотою. Від отриманих травм дівчина померла. Це жорстоке і зухвале вбивство збурило всю країну.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Ексголову ВСУ Князєва відсторонено від правосуддя на два місяці: деталі

Українські військові знищили 33% бойових кораблів Чорноморського флоту рф

You May Also Like: