П’ятниця, 23 Лютого 2024

На Куп’янському напрямку сконцентровано 44 тисячі окупантів — підполковник

Estimated read time 1 min read

Російське військо дійсно постійно мобілізує нових людей, які зазвичай не дуже освічені та йдуть воювати заради виплат. Однак, недооцінювати ворога не варто.

КИЇВ24
Російські окупанти. Фото: Reuters

Про це розповів начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України та підполковник Володимир Фітьо в етері КИЇВ24. 

44 тисяч рашистів знаходиться на Куп’янському напрямку, а загалом в ОСУ, в «Хортиці» це 200 тисяч російських окупантів. Тобто, поголів’я їхні ми відстежуємо за нагоди, кожен раз воно зменшується, але на превеликий жаль, в Росії ще «телевізор перемагає над холодильником». 

Він зауважив, що у російській армії дуже багато малоосвічених людей, що приїжджають воювати за гроші, навіть якщо це небезпечно для життя.

На телеграм-каналі командувача Сирського було відео з полоненим, який має освіту всього-на-всього три класи, і він взяв іпотеку, знаючи, що він поїде на війну, що якщо він здохне, то за нього виплатять іпотеку. Тобто, це такий в нього стартап. Ми бачимо оцей зріз російського суспільства.

Водночас Фітьо додає, що не слід недооцінювати ворога.

Ми воюємо насправді с сильною армією, й добре оснащеною армією, яка має дуже багато ресурсів.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Україна готова чути всіх. Офіс президента допустив участь Росії у зустрічах щодо формули миру

Угорщина не допомагатиме Україні озброєнням — Сійярто