На Бахмутському напрямку, за останні три тижні, противник тактичних успіхів не має — 92 ОШБр

Estimated read time 1 min read

Противник намагається повернути позиції, які були у нього до літнього контрнаступу. А також зайняти плацдарми для подальшого просування в напрямок міста Часів Яр.

Про це в ефірі КИЇВ24 розповів командир батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС», 92-ї ОШБр Юрій Федоренко.

Противник вчиняє ударно-штурмові дії по всьому напрямку. Що стосується тактики, то він комбінує. Десь противник штурмує живою силою після масованих артобстрілів, десь живу силу прикриває броньованою технікою, десь намагається діяти невеликими групами. Але об’єктивно, за останні три тижні противник жодних тактичних успіхів не має.

Ситуація на українському фронті

Військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня, заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

У 54 ОМБр вчора повідомили, що зараз йде бій за Білогорівку, ворог намагається зрізати Сіверський виступ. Ворог буде намагатися наступати, щоб зрізати Сіверський виступ. Вони завжди цього хотіли, зараз підтягнули більше резервів, почало працювати ВКС Росії.

Пізніше пресофіцер бригади «Червона калина» Микола Коваль заявив, що на Запорізькому напрямку росіяни атакують хаотично, то малими, то великими групами: «Ворог з усіх сил, що залишилися, намагається повернути втрачені території. Успіху росармія не має, тому що українські бригади ведуть активну оборону на Запорізькому напрямку».

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора