На Бахмутському напрямку ворог почав застосовувати механізовані штурми, оскільки зібрав значне угруповання — 26 артилерійська бригада

Estimated read time 0 min read

Механізована тактика класична і стара. Ворог зараз почав її застосовувати, оскільки зібрав значне угруповання на нашому напрямку, посилив механізованою складовою.

Про це в ефірі КИЇВ24 розповів офіцер пресслужби 26 артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича Олег Калашніков.

У них була нестача техніки десь 30%, на сьогодні вже 50%. Ворог вирішив штурмувати не тільки піхотними групами, а і класично з танками та броньованою технікою. Ворог це намагається робити в різній кількості. Останні два тижні були випадки, коли ворог застосовував до 10 танків та 10 броньованих машин. Ця атака була відбита, ворог зазнавав втрат. Але він не перестає штурмувати окремими піхотними групами, бо техніку береже більше ніж людей.

Ситуація на українському фронті

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану «Царська охота» вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонці.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора