На Авдіївському напрямку ворог використовує артилерію, міномети та КАБи, але українськи захисники стримують наступ — 47 ОМБр

Estimated read time 1 min read

З 10 жовтня розпочалися ворожі штурми Авдіївки. Тоді дійсно це виглядало дуже загрозливо. Зараз РФ застосовує на напрямку багато броньованої техніки, яка успішно знищується оборонцями.

Про це розповів в ефірі КИЇВ24 начальник служби зв’язків з громадськістю 47-ї ОМБр Дмитро Лазуткін.

На північ від Авдіївки точаться бої, техніки ворог застосовує все менше. Іноді танки працюють, іноді БМП завозить їхню піхоту. Але переважно це невеличкі групи, до взводу, чи відділення. Але менше з тим, вони намагаються прогризти нашу оборону. Супроводжують атаки артилерією, мінометами. Вчора активно запускали КАБи, нищили Авдіївку та її околиці. Постраждали цивільні об’єкти. Наші захисники тримають оборону та знищують ворога.

Ситуація на українському фронті

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану «Царська охота» вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора