Четвер, 29 Лютого 2024

Міст Метро потрібно ремонтувати. Експерт розповів, які роботи передбачаються в 2024 році

Estimated read time 1 min read

Міст Метро у Києві вже потребує ремонту.

Kyiv Media
Міст Метро. Фото з відкритих джерел

Про це розповів директор Інституту міста Олександр Сергієнко в ефірі КИЇВ24

Щодо мосту Метро, то не секрет, що його треба ремонтувати. Всі причетні до процесу про це знають. “Київавтодор” ще минулоріч замовив проєкт тих конструкцій, на яких будуть працювати робітники, щоб відновити стан цього мосту.

Він додав, що у 2024 році проєкт пройде експертизу. Буде оголошено конкурс на підрядника з виконання цих робіт. Під мостом Метро встановлять конструкції, з яких робітники будуть працювати над поновленням частин мосту, які цього потребують.

Раніше повідомляли, що Міст Метро можуть почати ремонтувати не раніше квітня 2024 року. Він є місцевою пам’яткою архітектури, через що його потрібно не реконструювати, а реставрувати. Такий проєкт буде представлено, ймовірно, весною 2024 року.

Нагадаємо, у грудні стало відомо, що на мосту Метро в Києві проведуть ремонтні роботи. Це пов’язано з його аварійним станом. При цьому, заплановане на 2024 рік виконання робіт із підсилення опор мосту Метро не вплине на роботу метрополітену. У КМДА спростували інформацію щодо припинення роботи «Червоної» гілки.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Євробачення-2024. Букмекери збільшили прогнози України щодо перемоги

На Мюнхенську безпекову конференцію не запросили Росію та Іран

You May Also Like: