Четвер, 29 Лютого 2024

Міноборони призначило нову директорку Агенції оборонних закупівель

Estimated read time 1 min read

Міністерство оборони України призначило нову директорку державного підприємства “Агенція оборонних закупівель”. Нею стала Марина Безрукова, яка має понад 20 років досвіду управління ланцюгами постачання.

КИЇВ24
Фото: сайт Міноборони

Про це МО написало у Фейсбук.

Призначення Безрукової є частиною реформи закупівель Міністерства оборони, спрямованої на усунення корупції та підвищення ефективності.

Марина Безрукова замінила на цій посаді Володимира Пікузо, якого усунули від виконання обов’язків директора підприємства на початку січня 2024 року, після розгортання скандалу навколо злочинної схеми Ігоря Гринкевича.

“Міноборони вибудовує нову архітектуру закупівель, яка унеможливить прояви корупції та буде відповідати стандартам НАТО. Зміна менеджменту — це перший крок до кардинального перезавантаження Агенції оборонних закупівель. Наш пріоритет — це своєчасне та якісне забезпечення наших воїнів усім необхідним. Без простору для корупції”, — зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

У міністерстві зазначають, що Марина Безрукова має понад 20 років досвіду управління ланцюгами постачання. До призначення на посаду директора Агенції оборонних закупівель вона протягом п’яти років працювала в “Укренерго”, зокрема на посадах члена правління та директора з управління ланцюгами поставок.

Зміна очільника – перший крок до трансформації «Агенції оборонних закупівель». Наступний етап – створення Наглядової ради з професійних та компетентних менеджерів міжнародного рівня.

Довідка: Марина Безрукова – магістр з фінансів (КНУ ім. Тараса Шевченка (2001)), спеціаліст з правознавства (КНУ ім. Тараса Шевченка (2007)), магістр управління бізнесом – MBA (Київська школа економіки (2020)).

Із січня 2017 року працювала в НЕК «Укренерго» на посадах члена правління, директора з управління ланцюгами поставок тощо. Раніше – в корпоративному секторі в компаніях різних сегментів економіки.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Актор Рівненського театру та колишній футболіст загинули на війні

У 2023 році столиця спрямувала 10% бюджету міста на допомогу військовим, — Кличко

You May Also Like: