П’ятниця, 23 Лютого 2024

Міністр закордонних справ Литви прибув до України. Про що говоритимуть у його восьмий візит до Києва

Estimated read time 1 min read

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс прибув до Києва у четвер, 25 січня, щоб обговорити з українськими посадовцями підтримку України та будівництво укриттів в українських школах. Це вже восьмий візит Ландсбергіса в Україну після повномасштабного російського вторгнення в лютому 2022 року.

КИЇВ24
Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс прибув у Київ 25 січня 2024 року. Фото: Х глави МЗС Литви

Про це міністр повідомив у соцмережі Х (колишній Твіттер).

На київському залізничному вокзалі главу МЗС Литви зустріли посол Литви в Україні Вальдемарас Сарапінас та посол України у Литві Петро Бешта.

Ландсбергіс попередив, що цей рік війни буде особливо важливим, оскільки подальша підтримка України з боку Заходу може визначити результат.

“Багато експертів визнають, і ми в Литві говоримо, що 2024 рік може бути і буде надзвичайно важливим для перебігу війни в Україні”, — сказав Ландсбергіс литовським журналістам у поїзді до Києва.

Під час візиту Ландсбергіс зустрінеться зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою та іншими офіційними особами. Він також візьме участь у підписанні меморандуму про взаєморозуміння між Представництвом ЄС в Україні (EUDEL) та Литовським центральним агентством з управління проектами (CPA) про співпрацю у реалізації проекту, що фінансується ЄС, з будівництва укриттів в українських школах.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Ворог вибитий з району «Царської охоти» у Авдіївці — Барабаш

700 днів великої війни: в Києві одружилися 46 тисяч пар і народилися майже 35 тисяч немовлят