Мене не цікавить думка української влади — Орбан жорстко відповів на слова Кулеби

Estimated read time 1 min read

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан несподівано висловив невдоволення заявою глави МЗС України Дмитра Кулеби та заявив, що його «не цікавить» думка української влади.

Про це угорський прем’єр заявив в ефірі радіо Kossuth, повідомляє Telex.

Зокрема, він гнівно сказав, що його «не цікавить» думка української влади.

Країна не повинна опуститися до того, щоб хтось інший міг розповідати нам, якими є прем’єр-міністр і міністр закордонних справ Угорщини, — зазначив Орбан.

За його словами, Угорщина — це «суверенна країна», яка «не претендує на схвалення» інших країн.

Нехай сусіди-слов’яни не розказують мені, хто ми є, про тисячолітню угорську державу. Ми самі це вирішимо. Можливо, вони мали на увазі це як дружній жест, але країна, яка себе поважає, не може такого сказати, а якщо скажуть, то не дивуйтеся, ми це пропустимо повз вуха, — додав Орбан.

Що викликало таку бурхливу реакцію?

Нагадаємо, що після зустрічі з очільником МЗС Угорщини Петером Сійярто, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що не вважає прем’єра Угорщини Віктора Орбана та самого Сійярто проросійськими політиками.

Якби це підтвердилося, це означало б великі проблеми як для ЄС, так і для Угорщини. Але я думаю, що вони проугорські, — відповів український міністр.

Він також додав, що якби вони були проросійськими, то Петер Сійярто не заявив би, що поважає територіальну цілісність та суверенітет України.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора