П’ятниця, 23 Лютого 2024

Макрон анонсував візит в Україну. Приїде «не з порожніми руками»

Estimated read time 1 min read

У вівторок президент Франції Еммануель Макрон заявив, про постачання близько 40 ракет дальнього радіуса дії Scalp і «кілька сотень бомб», а також про візит в Україну, щоб завершити роботу над двосторонньою угодою про гарантії безпеки.

КИЇВ24
Еммануель Макрон. Фото: PAP/EPA

Про це повідомляє Reuters.

Деталі: Поїздка відбудеться в той час, коли політичні суперечки в Сполучених Штатах і Європейському союзі затримують два великі пакети допомоги для України.

Франція працює над завершенням двосторонньої угоди про гарантії безпеки з Україною, щоб допомогти зміцнити її фінанси й оборону від Росії з метою утримати Москву від майбутньої агресії.

Макрон заявив, що найближчими тижнями буде поставлено близько 40 ракет дальнього радіуса дії Scalp і «кілька сотень бомб».

Після цього постачання я сам поїду в Україну в лютому і завершу роботу над цими текстами. Європейцям необхідно переконатися в тому, що Україна зможе і далі захищати себе від Росії.

Макрон додав, що не можна дозволити Росії перемогти Україну, інакше безпека Європи опиниться під загрозою.

Нагадаємо, раніше Емануель Макрон заявляв, що Франція має намір продовжити фінансову підтримку України. За його словами, з цієї причини «найближчими місяцями Франції доведеться ухвалювати важливі рішення».

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У Бєлгороді цієї ночі було гучно: місцева влада заявила про атаку БпЛА

Нова справа проти Трампа. Експрезидента США звинувачують у наклепі