П’ятниця, 23 Лютого 2024

«Любов» між КДБ та церквою. На карнавалі у Німеччині висміяли Путіна й патріарха Кирила

Estimated read time 1 min read

У низці німецьких міст у понеділок, 12 лютого, учасники карнавалу відзначають так званий Скажений понеділок — день політичної сатири.

КИЇВ24

Про це пише DW.

Обов’язкова частина карнавальної програми — платформи із сатиричними композиціями з пап’є-маше. Перепадає у Скажений понеділок майже кожному політику: серед постійних об’єктів карнавальної сатири — канцлер, глави іноземних держав і урядів, німецькі федеральні, регіональні та місцеві політики.

Так, на карнавалі у Кельні канцлера Олаф Шольц (СДПН) зобразили у вигляді лінивця, який дрімає на гілці.

Фото: Getty Images

Володимир Зеленський також став одним із «героїв» карнавалу.

Фото: Getty Images

Президент «відіграв» шекспірівський сюжет. Його зобразили із шоломом в руках як принца Гамлета із черепом блазня Йоріка в трагедії Вільяма Шекспіра. Напис на зображенні також обігрує знану фразу з «Гамлета»: «Бути чи не бути». Щоправда, у карнавальному варіанті вона пов’язана із Північноатлантичним альянсом: «To be or NATO be».

«З Росії з любов’ю»

А на карнавалі у Дюссельдорфі було кілька зображень президента Росії Володимира Путіна. На одному з них очільник Російської православної церкви патріарх Кирило стоїть на колінах перед лідером РФ у недвозначній позі, яка прямо натякає на оральний секс.

Фото: Getty Images

Візок, на якому розміщені фігури, підписаний «З Росії з любов’ю». Слово «любов» розфарбоване у кольори ЛГБТ-прапора, що може бути посиланням на те, що минулого року у РФ заборонили «рух ЛГБТ».

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Президент підписав закони про продовження загальної мобілізації та воєнного стану

У найбільшому аквапарку Швеції спалахнула масштабна пожежа, є постраждалі