Четвер, 29 Лютого 2024

Литва та Україна обговорюють співпрацю у виробництві дронів

Estimated read time 0 min read

Литовський міністр Ландсбергіс вважає, що співпраця у цьому напрямку є важливою для підготовки до можливих військових загроз.

КИЇВ24
Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс прибув у Київ 25 січня 2024 року. Фото: Х глави МЗС Литви

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

Ландсбергіс вважає, що співпраця у цьому напрямку є важливою для підготовки до можливих військових загроз. Він наголосив, що «спосіб ведення війни змінюється, тому Литві варто вчитися в українців, які майже два роки воюють проти російської агресії».

За словами міністра, «за кілька років до початку повномасштабного вторгнення РФ Україна фактично не мала уявлення, що у війні їй знадобляться літальні дрони та апарати, які стануть повсякденною нормою в умовах бойових дій».

Литва готова надати Україні свою допомогу у виробництві дронів. «Можна говорити і про спільне виробництво. Схоже, українці зацікавлені в можливому перенесенні частини виробництва до Литви. З нашою допомогою, ну і, можливо, частково для себе, якби ми змогли забезпечити їх необхідними дронами», – сказав Ландсбергіс.

Він також додав, що «вчитися в українців потрібно зараз. Тим більше, що вони готові відкривати друзям свої книжки про війну. Така нагода надзвичайна. За ті уроки, які ми можемо винести, було сплачено найвищу ціну».

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Зеленський провів Ставку: на фронті активні бойові дії, зосереджено увагу на виробництві снарядів і дронів

У Києві пройшов унікальний кар’єрний форум для ветеранів і членів їхніх сімей

You May Also Like: