Лубінець перевіряє інформацію про падіння російського Іл-76 з полоненими

Estimated read time 1 min read

Уповноважений ВРУ з прав людини закликав не робити передчасних висновків і довіряти лише офіційним джерелам.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав не робити передчасних висновків щодо падіння російського військово-транспортного літака Іл-76, який, за даними російських ЗМІ, перевозив 63 особи, що загинули, про це він повідомив у Фейсбуці.

Лубінець зазначив, що інформаційна війна не менш важлива, ніж боротьба на фронті. Він закликав представників ЗМІ та громадян України довіряти лише офіційним джерелам і не розповсюджувати недостовірну інформацію.

“Ворог підступний. І всі ми знаємо, які жахливі методи РФ може використовувати, аби дестабілізувати українське суспільство. Не ведіться на провокації. Детальна інформація буде надана згодом”, – наголосив Лубінець.

За даними російських Телеграм-каналів, літак Іл-76 розбився в Бєлгородській області. РосЗМІ пишуть, що на борту літака перебували 63 особи, усі загинули.

Джерела в ЗСУ зазначили, що цей літак перевозив ракети для ЗРК С-300. Саме ці ракети використовуються для масованих обстрілів Харківщини та інших прикордонних регіонів України.

У Повітряних силах поки не коментують інформацію щодо падіння Іл-76, однак обіцяють надати її згодом.

За даними ЗМІ, в міноборони РФ стверджують, що в літаку “перебували 65 полонених українських військовослужбовців”, а також шестеро членів екіпажу і троє супроводжуючих.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора