П’ятниця, 23 Лютого 2024

Країни ЄС намагатимуться повернути до України тих біженців, які не працюють — експерт

Estimated read time 1 min read

Європейські країни планують повертати до України безробітних біженців, які живуть коштом соціальної допомоги.

Kyiv Media
Евакуаційний потяг, ілюстративне фото

Про це в етері КИЇВ24 розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

Є така неприємна річ, яка зветься “оптимізація витрат”. Уряди європейських країн починають замислюватися над тим, в яку суму грошей їм обходиться допомога українським біженцям, тим, хто отримав статус тимчасового захисту.

Експерт наголосив, що європейські країни будуть робити все, щоб з часом витиснути “соціальних утриманців” з їх держав.

У першу чергу мова йде про тих, хто стали такими собі “соціальними утриманцями”. Тобто люди, які заїхали і весь цей час просто отримують допомогу від держави. Вони не соціалізуються, не шукають собі роботу, не намагаються самі себе забезпечити. Європейські країни будуть робити все, щоб з часом витиснути цих людей до України. 

Нагадаємо, днями Politico написало, що Україна проводить попередні переговори з офіційними особами ЄС щодо майбутніх міграційних правил блоку, щоб спробувати забезпечити повернення додому більшої кількості своїх громадян наступного року та підтримати економіку.

Також, у Польщі заявили, що вивчатимуть настрої українців та їх плани, чи далі залишатися в Польщі, а також будуть заохочувати біженців йти на більш оплачувану роботу.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Україна отримала перші гроші, які конфіскували у колаборантів. Подробиці

У Німеччині скасували сотню рейсів: плануються масштабні страйки в аеропортах