Субота, 24 Лютого 2024

Конгрес може поновити фіндопомогу США для України. ЗМІ дізнались деталі

Estimated read time 1 min read

Конгрес погодив текст угоди щодо кордону США з Мексикою, від ухвалення якого буде залежати поновлення фінансування військової допомоги Україні. Текст документа планується оприлюднити найближчими днями.

КИЇВ24
Прапори США та України. Фото: AP

Про це повідомляє Guardian.

Видання зазначає, що ввечері у середу доля фінансової допомоги Україні «висіла на волосині», а перспективи досягнення компромісу щодо кордону були вкрай похмурими. Лідер республіканської меншості у Сенаті Мітч Макконнелл відмовився від компромісу. За його словами, угода могла «підірвати» шанси Дональда Трампа на президентських виборах у листопаді.

Видання Punchbowl News повідомило, що Макконнелл на закритій зустрічі з республіканцями в середу нібито назвав Трампа «кандидатом» і підтвердив, що «політика щодо цього питання змінилася». Макконнелл зазначив, що Трамп є їхнім кандидатом і що було б нерозумно просувати двопартійний імміграційний законопроєкт, який міг би нейтралізувати одну з найбільших вразливостей Байдена.

Однак вже наступного дня у Капітолії Макконнелл заявив Bloomberg News, що переговори щодо імміграції «тривають». За його словами, він повністю «на борту переговорів» і заперечив свою антагоністичну позицію.

Допомога Україні від США

Нагадаємо, що у Білому домі вважають, що досягли прогресу під час переговорів із республіканцями в Сенаті США. Вони сподіваються, що пакет додаткового фінансування для України вдасться схвалити у січні.

Однак, існує і «план Б», якщо законопроєкт не буде схвалений.

Тим часом лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що США мають продовжувати надавати військову допомогу Україні. Він вважає, що це необхідно для захисту національних інтересів Америки.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У ООН прокоментували ймовірність перебування на борту Іл-76 полонених

Поліція розслідує смертельну ДТП у Солом’янському районі