П’ятниця, 23 Лютого 2024

Інтерв’ю Путіна Карлсону: експерт про вплив на вибори в США та чи варто Зеленському говорити з Карлсоном

Estimated read time 1 min read

Журналіст Олексій Мустафін в ефірі КИЇВ24 висловив думку, що інтерв’ю з Путіним, яке взяв скандально відомий ведучий Такер Карлсон, є частиною передвиборчої кампанії Дональда Трампа.

КИЇВ24
Такер Карлсон та Володимир Путін. Фото: Телеграм

Мустафін також зазначив, що не бачить сенсу в тому, щоб президент України Володимир Зеленський давав інтерв’ю Карлсону.

“У Такера є досить велика, на жаль, аудиторія. Вона його слухає і вірить йому. Вона повірить усьому, що скаже Путін в інтерв’ю Такера. Але знову ж, дав це інтерв’ю чи не дав, чи це слова самого Такера були б, я думаю, на їхню думку це не дуже вплине. Я не думаю, що це справить велике враження на аудиторію, змінить настрої. Там, звісно, зараз настрої не зовсім такі, які хотілося б українцям, але не думаю, що саме це інтерв’ю може змінити ситуацію в гірший бік або у кращий”, – сказав Мустафін.

Він додав, що “це один з елементів також передвиборчої кампанії Трампа. Це вони робили б незалежно від того, чи брав би Такер у Путіна інтерв’ю.”

“Хто такий Такер Карлсон, щоб йому давати інтерв’ю? Журналістам потрібно давати інтерв’ю, насамперед українським. Жодного сенсу Такеру давати інтерв’ю немає. Це означає теж брати участь у спецоперації.”

Нагадаємо, скандально відомий колишній ведучий телеканалу “Fox News” Такер Карлсон анонсував інтерв’ю з президентом Росії Володимиром Путіним. Він також заявив, що попросив про інтерв’ю президента України Володимира Зеленського, але українська сторона поки мовчить.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

По Харкову 7 лютого били північнокорейськими ракетами – поліція

Частина будинку в Голосіївському районі, пошкодженого вранці, придатна для життя

You May Also Like: