Субота, 24 Лютого 2024

Глава Мінфіну США планує звернення до Конгресу, щоб надати додаткову підтримку Україні

Estimated read time 1 min read

Міністерка фінансів США Джанет Єллен вважає, що бездіяльність принесе перемогу російському диктатору Володимиру Путіну і матиме немислимі наслідки для США та їхніх союзників.

КИЇВ24
Міністерка фінансів США Джанет Єллен. Фото: Getty Images

Як пише Fox News, вона планує закликати Конгрес діяти швидко, щоб надати додаткову підтримку Україні.

Зокрема, Єллен збирається прийняти виконавчих віцепрезидентів Європейської комісії Маргрете Вестагер і Валдіса Домбровскіса в Міністерстві фінансів у середу, щоб обговорити важливість колективної підтримки України.

Ми не можемо допустити, щоб в України закінчилися гроші до того, як у неї закінчаться боєприпаси, — вважає Єллен.

Очікується, що Єллен також подякує Європейському союзу за його сильне партнерство і розповість про більш ніж 54 мільярди доларів, виділених на пряму бюджетну підтримку України з 2022 року.

Бездіяльність принесе перемогу Путіну і матиме немислимі наслідки не тільки для України, а й для нашої колективної безпеки, — як очікується, скаже вона.

Водночас заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд вважає, що американський Конгрес проголосує за додаткову допомогу Україні з огляду на її роль для «виживання й процвітання» країни.

Однак, вона не змогла відповісти на питання чи має її країна план «Б», на випадок якщо пакет допомоги все ж не схвалять.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Нуланд анонсувала прибуття в Україну американських авіабомб GLSDB

Чи має США план «Б», якщо Конгрес не схвалить допомогу Україні? Нуланд не змогла відповісти

You May Also Like: