Неділя, 25 Лютого 2024

Глава МАГАТЕ Гроссі прибув до Києва та провів зустріч з українськими енергетиками

Estimated read time 1 min read

Генеральний директор Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі прибув з візитом до Києва та вже провів зустріч з очільниками Міністерства енергетики, Держатомрегулювання та Енергоатому.

КИЇВ24
Фото: Rafael MarianoGrossi / X

Про це повідомляється на сторінці Гроссі у соцмережі Х (Twitter).

“Перед моїм візитом на ЗАЕС радий провести зустріч з міністром енергетики Галущенком, регулятором (головою Державної інспекції ядерного регулювання України – ред.) Коріковим і представником Енергоатому Котіним та обмінятися думками щодо АЕС України”, – йдеться у повідомленні.

Гроссі запевнив, що МАГАТЕ, яке присутнє на кожному майданчику, “залишається непохитним у підтримці безпеки та захищеності цих об’єктів”.

Нагадаємо, генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі незабаром відвідає Запорізьку атомну електростанцію для чергової ротації експертів агентства, а також Москву — для обговорення питань безпеки АЕС.

МАГАТЕ вже протягом кількох місяців намагається налагодити постійну присутність своїх експертів на ЗАЕС, яка з початку березня 2022 року перебуває під контролем російських окупантів.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні до 13 травня 2024 року

«Не можуть вчинки окремих співробітників перекреслювати результати, які має СБУ під час війни»: Малюк прокоментував розслідування Bihus.Info