П’ятниця, 23 Лютого 2024

Генсек НАТО може отримати Нобелівську премію миру

Estimated read time 1 min read

За спроби, які могли б зупинити війну в Україні, генсека НАТО Єнса Столтенберга висунули на Нобелівську премію миру.

КИЇВ24
Єнс Столтенберг, фото gettyimages

Про це повідомляє норвезьке видання VG.

Заступник голови Ліберальної партії Норвегії Абід Раджа висунув генсека НАТО Єнса Столтенберга на Нобелівську премію миру.

Ніхто не працював більше для досягнення миру і демократії в Європі та світі за минулий рік, ніж Єнс Столтенберг. Тому цілком природно, що Ліберальна партія пропонує йому отримати премію миру цього року.

Абід Раджа стверджує, що Столтенберг їздив до Туреччини, Великої Британії, США та низки інших країн, намагаючись провести переговори, які могли б зупинити війну в Україні.

За межами України ніхто не працював для неї більше, ніж він, розумом, логікою та емоціями. Він не втомлюється.Він невтомно працює для миру в Україні, він є тим, хто поза межами України був і є найважливішою силою миру. Я пишаюся тим, що я норвежець, коли бачу Столтенберга на світовій арені.

Нагадаємо вчора стало відомо, що Нобелівську премію миру зможе отримати Трамп. Так, представниця Республіканської партії Клаудія Тенні висунула колишнього президента Штатів Дональда Трампа на Нобелівську премію миру.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Україна отримала транш від Японії через Світовий банк. Про яку суму йдеться

Підривнику із Закарпаття загрожує довічне ув’язнення: що відомо про теракт