Франція зможе передавати українській армії 3 тисячі снарядів щомісяця

Estimated read time 1 min read

Україна зможе отримувати 3 тисячі снарядів калібру 155-мм від Франції щомісяця.

Про це розповів заступник міністра оборони Іван Гаврилюк в інтерв’ю для NV.

Під час засідання Коаліції представники української делегації озвучили потребу українського війська. Також з огляду на загрози у майбутньому, говорили про військово-технічне співробітництво на довгострокову підтримку нашого війська.

Зокрема, ми обговорювали питання щодо надання Україні артилерійських засобів, снарядів, постачання запасних частин до артсистем, або їх виробництво на території України, питання удосконалення системи розвідки та управління вогнем артилерійських підрозділів, а також говорили про організацію ремонту артилерійського озброєння.

Іван Гаврилюк наголосив, що Україна повинна підготувати потужну відповідь на майбутні агресивні дії з боку росії. Разом з партнерами Україні слід знайти можливості для забезпечення Сил оборони всім необхідним.

Той факт, що Росія розкручує виробничі потужності заводів ВПК, закуповує у деяких країн боєприпаси, ракети свідчить про те, що Кремль не збирається відмовлятись від своїх агресивних планів.

Заступник відзначив, що Франція вчергове показала свою позицію з приводу війни та довела свою підтримку України.

Франція планує виготовити для Україні 78 Цезарів, шість із яких будуть поставлені найближчим часом. Стосовно 155-мм снарядів для французьких артсистем міністр Збройних сил Франції Себастьян Лекорню повідомив, що Франція зможе надавати українській армії 3000 снарядів щомісяця.

Нагадаємо, що 25 січня міністерство оборони Франції передало Україні додаткову кількість реактивних систем залпового вогню LRU в рамках коаліції «артилерія для України».

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора