Дикий захід. На Івано-Франківщині натовп побив жінку і дитину. Відео

Estimated read time 1 min read

У Космачі на Івано-Франківщині 6 лютого близько 100 людей перекрили дорогу й зупиняли автівки, щоб пересвідчитися, чи немає у транспортних засобах людей, пов’язаних з працівниками ТЦК.

Про це розповіла одна з водійок Іванна Ванджурак.

Запідозривши одну із водійок, Іванну Ванджурак, що вона навідниця військкомату, люди побили жінку та її шестирічну доньку.

“Зупинили мене жінки. Вони були в стані сп’яніння. І з матами почали: “Хто ти така? Чому ти сюди приїхала?”. Я їм пояснила, що їду на “Нову пошту”. Жінка з натовпу кричала, що я ніби щось знімала на відео. Я показала їй галерею в телефоні. Вона подивилася, що там нічого не було. Мене відпустили”, — розповідає Іванна Ванджурак.

Вона розповіла, що їхала на “Нову пошту”, коли її зупинили жінки в стані сп’яніння. Вони почали кричати й звинувачувати її у зв’язках з ТЦК.

Жінка показала їм галерею в телефоні, щоб довести, що нічого не знімала, але натовп не заспокоївся.

На зворотній дорозі жінку знову зупинив натовп. Люди почали бити її, застосовувати залізні палки, розгойдувати машину, незважаючи на те, що в ній була дитина.

“Дуже багато розлючених людей на дорозі було. Вони підійшли до мене з погрозами й знову почали кричати: “Куди ти їдеш, ти — з ТЦК”. Я кажу: “Я тільки з вами говорила. Я — місцева, із сусіднього села”. І там хтось крикнув у натовпі: “Ти — навідниця військкомату”. Люди почали кричати, що я приїхала їх знімати, фотографувати. Не зважали й на дитину”, — продовжує Іванна.

На допомогу жінці прийшли дві її односельчанки, але й їх почали бити.

За словами постраждалої, хтось із натовпу крикнув: “Це — не та машина”. Люди побігли до іншої автівки. Іванна Ванджурак завела авто і поїхала. Жінка викликала “швидку” і поліцейських.

“У дитини було криваве лице, ніс повністю розбитий. Донька дуже плакала. В мене голова теж сильно боліла, я нічого не розуміла. Потім до натовпу приїхала поліція, два наряди. Люди почали на них кричати, погрожувати, що спалять машину”, — говорить потерпіла.

Прибувши за викликом, медики діагностували у дитини Іванни Ванджурак гематоми та забої, а в неї— струс головного мозку.

7 лютого Ванджурак та її рідним почали телефонувати з погрозами через те, що оприлюднила відео побиття у Facebook.

Зараз поліція розслідує цю справу.

“Поліцейські провели з місцевими жителями роз’яснювальні бесіди й невдовзі люди розійшлися. Поліція очікує на результати експертиз від медиків. Після цього вирішуватимуть надання правової кваліфікації події”, — йдеться у дописі поліції.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора