Четвер, 29 Лютого 2024

До кінця літа у Києві можуть відновити рух синьою гілкою — Кличко

Estimated read time 1 min read

Аварійна ситуація на «синій» гілці Київського метрополітену виникла через помилки проєктного рішення та неякісні будівельні монтажні роботи. Однак, вже наприкінці літа рух поїздів до станції «Теремки» можуть відновити.

КИЇВ24
Київський метрополітен. Фото: Maksym Shkil

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко в етері КИЇВ24. 

Попередньо вже можемо сказати, що це помилки проєктного рішення та неякісний будівельні монтажні роботи з порушенням конструкції тунелю цієї ділянки. Експертне дослідження ще триває й остаточні висновки будуть надані після того, як ми відкриємо котлован і вже чітко буде видно, де і які у нас дійсно проблеми.

Столичний мер також дав відповідь на питання, яке турбує кожного киянина. Він заявив, що, за попередньою інформацією, повноцінний рух на «синій» гілці Київського метрополітену відновлять вже наприкінці літа.

Підтоплення між станціями «Теремки» та «Деміївська»

8 грудня рух поїздів метро на ділянці між станціями «Теремки» – «Деміївська» у Києві було зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.

Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, під час будівництва тунелю у 2008-2010 роках втопився туннелепрохідний щит. Роботи довелося вести в ручному режимі, що також негативно позначилося на якості будівництва.

Замість нього цим маршрутом курсуватиме наземний транспорт. Ці зміни будуть діяти до завершення ремонту перегінного тунелю.

Також з 13 грудня Київський метрополітен запровадив човниковий рух на станціях синьої гілки від «Либідська» та «Теремки». Інтервал руху потягів складатиме 13 хвилин.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Залужний за два роки став символом боротьби України — Кличко

Київ робить усе, щоб допомогти військовим — Кличко

You May Also Like: