Для встановлення наслідків треба дочекатися підтвердження: Юрій Ігнат прокоментував удари по Криму

Estimated read time 1 min read

Вчора у тимчасово окупованому Криму неодноразово лунали вибухи. У вищому українському командуванні натякнули на причетність ЗСУ до ударів по аеродрому “Бельбек”, однак потрібно дочекатися офіційного підтвердження про наслідки.

Про це наголосив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону.

Російської присутності стає менше в Криму. Це відбувається вже далеко не вперше. Наші пілоти тактичної авіації очищають Крим від росіян крилатими ракетами, які надали партнери і так далі. І вчора був один з таких випадків, аеродром “Бельбек, зокрема.

Речник додав, що вчора були уражені об’єкти на аеродромі “Бельбек”, однак поки офіційних даних щодо наслідків немає.

Вчора підтвердженням цього було ураження певних об’єктів на півострові. Є різна інформація, навіть з російських джерел. Але все ж таки треба дочекатися і супутникових знімків, і підтвердження нашої розвідки, які саме об’єкти були уражені, які наслідки там є. Ну, і хочеться, щоб більше авіаційної техніки було виведено з ладу.

Юрій Ігнат також зазначив, що окупанти використовують близько 5 летовищ у Криму для атак України. Однак заяву росії, що Крим нібито був атакований 24 ракетами, коментувати відмовився.

У росЗМІ повідомляють, що ракета потрапила до пункту зв’язків окупантів. Він загорівся на площі близько 30 квадратних метрів. Попередньо, ніхто не постраждав.

Вибухи у Криму

Вчора, 31 січня, у тимчасово окупованому Криму неодноразово лунали вибухи. Місцеві Telegram-канали публікували фото та відео, на яких можна було помітити сліди від ракет у небі.

У вищому українському командуванні натякнули на причетність ЗСУ до ударів по окупованому Криму. Командувач Повітряних сил України Микола Олещук прокоментував цей інцидент: “А ви знали, що у складі Повітряних сил Збройних сил України є 204-та Севастопольська бригада тактичної авіації?”.

Олещук також зауважив, що українські авіатори обов’язково повернуться додому на рідний аеродром.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора