Субота, 24 Лютого 2024

Цей інцидент може бути через мою критику Зеленського — Ніколов

Estimated read time 1 min read

Ввечері 14 січня невідомі особи намагалися вдертися до квартири журналіста-розслідувача Юрія Ніколова, якого в цей час удома не було. Він вважає, що це може бути помста за критику Зеленського.

КИЇВ24
Президент України Володимир Зеленський. Фото: відкриті джерела

Про це журналіст і засновник проєкту «Наші гроші» Юрій Ніколов розповів в етері КИЇВ24. 

У мене таке враження, що корупція вже настільки породила рукодуб’я в Україні, що навіть якщо ці розумово відсталі люди хотіли досягнути якоїсь певної мети, вони досягли якоїсь іншої. Оскільки зараз єдине, чого вони досягли, це того, що пішов розголос про тиск на журналіста, який, можливо, пов’язаний з його критикою президента України.

За словами Ніколова, сьогодні в одному з Telegram-каналів, який, ймовірно, працює на Офіс Президента, опублікував вирізку з його виступу «Українській правді», де він критикує чинного президента України. Зокрема, журналіст наголошував, що Зеленський вчинив неправильно, коли намагався перекинути всю відповідальність за мобілізацію в Україні на головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. 

Така була моя оцінка. Зараз, коли мені на двері наклеїли папірець «ухилянт»… це резонувало й телеграм-канал «Джокер» сьогодні взагалі публічно написав для всіх, що це було «ответом», за те що я дозволив собі критикувати Зеленського.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

Британія за 10 років підготувала понад 60 тисяч українських військових

Кабмін повторно внесе до Ради законопроєкт про мобілізацію. Стало відомо, коли