Чекаємо реакцію ДПСУ та СБУ. Радник мера Маріуполя обурений візитом ZDF до міста без дозволу України

Estimated read time 1 min read

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко обурений візитом знімальної групи німецького суспільного мовника ZDF до тимчасово окупованого Маріуполя без дозволу України.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“Мене ця ситуація дуже обурює. Сподіваюсь, резонанс за вихідні стане більше. Ми маємо суспільний мовник Німеччини. Це легалізоване європейське медіа. Їхній офіс у Москві. Окрім того, це був голова московського офісу, який незаконно потрапив на території України в Маріуполь в об’їзд нашої зони. Ми б хотіли почути нашу офіційну реакцію”, – заявив Андрющенко.

Він підкреслив, що ZDF не єдине медіа, яке має московський офіс, і це може призвести до того, що будь-хто може відвідати окуповані українські міста без дозволу української сторони.

“Ми розуміємо, що маємо отримати процедурний момент, щоб притягнути їх до іміджевої відповідальності. Маємо мати реакцію від ДПСУ, від СБУ, яку ми не бачимо”, – додав радник мера.

Андрющенко чекає від офіційного німецького представництва на території України реакції.

“Ми всі розуміємо, що вони теж не винні. Але це має бути наші спільна реакція”, — пояснив він. 

У понеділок, 29 січня, німецький суспільний мовник телеканал ZDF показав репортаж із тимчасово окупованого Маріуполя. Журналіст медіа розповів, що знімальна група дісталася Маріуполя «незалежно». Вони нібито пройшли шлях із Москви до Ростова-на-Дону, а потім потрапили до Маріуполя.

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора