П’ятниця, 23 Лютого 2024

Будинок в Голосіївському районі вже обстежили працівники ДСНС — Кличко

Estimated read time 1 min read

Працівники ДСНС розібрали завали житлового будинку в Голосіївському районі, який постраждав під час російської атаки вранці 7 лютого. Рятувальники дістали тіла чотирьох загиблих.

КИЇВ24
Рятувальники дістали тіла чотирьох загиблих. Фото: Getty Images

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко в етері КИЇВ24. 

Працівники ДСНС розбирали завали й знайшли тіла загиблих, тому що прольоти обвалились і тіла знаходились під бетонними конструкціями. По тієї інформації, яку ми маємо від ДСНС, вони все обстежили й загиблих вже в цьому будинку не повинно збільшуватися.

Міський голова додав, що наразі необхідно зробити обстеження всіх опорних конструкцій будинку, щоб зрозуміти, чи можна його відновити та скільки часу триватиме відбудова.

Зараз ми повинні зробити обстеження, на підсумках цього ми зможемо вже сказати, скільки нам часу буде потрібно, що ми будемо далі робити з цим будинком, якщо ми зможемо відновити цей будинок, коли люди зможуть повернутися до своїх квартир.

Кличко також розповів, що місто активно допомагає киянам ліквідувати наслідки ракетної атаки.

Вибухом вибило, я думаю, що в цьому районі вибило дуже багато вікон. Зараз ми даємо плівку, будемо встановлювати нові вікна для того. Все це робиться за кошти резервного фонду нашого міста. Працюємо думаю ми будемо працювати всю ніч та завтрашній день. Роботи багато.

Читайте також:

Схожі матеріали

Більше матеріалів автора

У Києві в Солом’янському районі обмежать рух транспорту

Влучання в будинок у Голосіївському районі: у школі поряд облаштували пункт допомоги — Кличко

You May Also Like: